Účinky Pilates: „Zlepší držení těla a odbourává bolesti zad s tím spojené…“ přínosy pilates >>

Cvičební DVD

je určené pro všechny, kteří se chtějí seznámit s pilates a následně rozvíjet své pilates dovednosti za pomoci ucelené cvičební jednotky. Obsahem DVD je rovněž přesná instruktáž této techniky.

DVD Basic Pilates - práce na podložce

DVD Basic Pilates - práce na podložce

Jednotlivé vybrané cviky aktivují a posilují hluboký stabilizační systém vašeho břicha a zad, jenž je spoluodpovědný za správné držení těla. Pilates dostane vaše tělo do kondice a harmonie, výrazně ovlivní vaši koordinaci a odbourá stres. Zobrazit obsah DVD.

Postup při objednání:

Zásilku je možné zaplatit poštovní složenkou nebo bankovním převodem. Vyplňte objednávkový formulář nebo nám pošlete objednávkový e-mail s níže uvedenými detaily a zvoleným způsobem platby. Ihned po obdržení objednávky Vám zašleme složenku či fakturu s variabilním symbolem a po obdržení Vaší platby Vám odešleme poštovní zásilku s objednaným zbožím. Platíte pouze cenu DVD, poštovné za Vás hradíme my.

Cena za jednu zásilku je 350 Kč. (Uvedená cena je včetně DPH).

Objednej DVD

Objednávka DVD Basic Pilates

Způsob platby

Zvolením platby poštovní složenkou Vám zašleme DVD ihned po přijetí platby.

Zvolením platby bankovním převodem, Vám zašleme fakturu po jejímž zaplacení bude DVD odesláno.

Počet DVD ks - celková cena je 350 Kč

DVD Pilates pro těhotné

DVD Pilates pro těhotné

Pilates je příjemná, funkční a zdravotně bezpečná pohybová aktivita pro období těhotenství, která udržuje tělo budoucí maminky v kondici a harmonii. Cvičební program, který je obsahem DVD Pilates pro těhotné, je sestaven tak, aby pomáhal budoucí mamince kompenzovat změny, které vznikají v průběhu těhotenství a přinášel jí radost z pohybu spojený s relaxací. Zobrazit obsah DVD. Ukázku můžete shlédnout na YouTube >>.

Postup při objednání:

DVD je možné zaplatit jen bankovním převodem. Vyplňte objednávkový formulář, poté Vám zašleme e-mailem fakturu s variabilním symbolem a číslem bankovního účtu. Po obdržení platby Vám bude DVD zasláno poštou.

Cena DVD Pilates pro těhotné je 145 Kč + 60 Kč poštovné a balné. (Uvedená cena je včetně DPH.)

Objednej DVD

Objednávka DVD Pilates pro těhotné

Způsob platby

Zvolením platby bankovním převodem, Vám zašleme fakturu po jejímž zaplacení bude DVD odesláno.

Počet DVD ks - celková cena je 145 Kč