Účinky Pilates: „Zlepší držení těla a odbourává bolesti zad s tím spojené…“ přínosy pilates >>

Koučink

Koučink se mnou…
Věnuji se osobně, intenzivně, pozorně a s péčí jen Vám. Naše společná setkání, spojená s hledáním řešení, včetně práce s emočním nastavením, jsou u mě v bezpečí.
Koučink je jako magie - tvárná a proměnlivá cesta, plná zastavení, skvostných výhledů, proměnlivého počasí a nečekaných setkání.
Musíme si lecos promítnout, přiznat, rozpomenout se, přepracovat, předělat. Základ je v naší minulosti, která chtě-nechtě je naším děditstvím. Vše nás během odžitých let formovalo, ovlivňovalo, utvářelo a skrze to jsme se dostali právě tam, kde se nacházíme nyní...
Pokud s námi rezonuje potřeba změny, nahlédnout pod povrch a více umět číst na své cestě, nikdy není pozdě do této magické hry vstoupit a začít tvořit.
Uzavřením a přetvořením starého si nabízíme možnost vstoupit do nové etapy, která už může být plně v naší režii.
Předpokladem a prvním impulsem je nespokojenost se současnou situací.... uvědomění si, co mi nesedí, netěší, omezuje, brzdí, brání v prožívání radosti, spokojenosti a naplnění. Přiznat si, že tohle prožívám a že to chci přetvořit v prosperitu. Sám/sama sebe chtít obdarovat kvalitou života, kterou si zasloužím, doslova potřebuji. Je to návrat "domů", ke své podstatě.
Vyhledáte a oslovíte mě, neboť potřebujete pomoc, radu, názor, chcete se mnou strávit čas a poodkrýt svůj život. Něco Vám v něm neladí, nezapadá..... Vy, to chcete změnit, pochopit, posunout. Věnuji Vám svůj čas, energii, prostor, plně se ponořím do Vašeho příběhu. Jsem trpělivá, naslouchající, hledající možnosti, uplatňující své vhledy, znalosti nabité studiem a zkušenostmi získanými skrze svou životní cestu.
Koučování je proces, který podporuje hledání individualních řešení ve zvolené oblasti. Kouč hledá řešení společně s vámi.... Kouč je prostředník, který vám pomáhá dostat se z místa, kde jste na místo, kde chcete být.
Vede vás tak, aby jste si v podstatě sámi odkryli a nalezli, co potřebujete, rozvíjeli svůj potenciál a možnosti. Vy sámi si skrze koučink otvíráte a určujete dveře, do kterých vstoupíte.